Links

 

Sport:
Voetbalclub FC LEO www.fcleo.com
Volleybalvereniging avv Merna www.avvmerna.nl
Cultuur:   
Hinze Orgel www.hinzeorgelleens.nl
Borg Verhildersum www.verhildersum.nl
Ondernemers: 
Ekster mode & wonen www.ekstermodewonen.com
Bakkerij Peters www.bakkerijpeters.nl
Partylite – kaarsen www.partylite.nl
Schuttenbeld Las- en Constructiewerk BV www.schuttenbeldleens.nl
Joke de Boer Verzekeringen www.jokedeboerverzekeringen.nl
Hilgen netwerk Notarissen www.notarishilgen.nl
Kuipers Muziekhuis orgels-piano’s www.kuipersmuziekhuis.nl
Cafe / Snackbar De Leensterterp www.deleensterterp.com
Autoservice Pont www.autoservicepont.nl
Bouwbedrijf Schikan en Schikan www.bouwbedrijfschikan.nl
Telson BV www.telson.nl
Lesterhuis letselschade www.lesterhuis.nl
Salon Coby www.salon-coby.com
Insectenwereld Leens www.doezoo.nl
Uitgeverij Personalia www.uitgeverij-personalia.nl
Lanting Tweewielers www.lantingtweewielers.nl 
Hoveniersbedrijf Overdevest www.overdevesthoveniers.nl
Installatiebedrijf Zijlstra www.zijlstraleens.nl
Bouwmarkt van Duinen www.vanduinenonline.nl
Deco Home van Duinen www.decohomevanduinen.nl
Bloemenhuis Leens www.bloemenhuisleens.nl/
Chinees/Indisch Restaurant www.lichieng.nl
De Leensterterp www.deleensterterp.com
Salon Haarscherp www.salonhaarscherpleens.nl/
Scholen: 
CBS De Regenboog www.regenboogleens.vcpong.nl
OBS De Lydinge www.obslydinge.nl
GBS De Handpalm www.gbsdehandpalm.nl/